Usługi remontowe AWaria.info

Gen. Leopolda Okulickiego, Kraków

791 915 585

Wykończenia pod klucz - Kraków

Wykończenia pod klucz – Kraków

Specjalizujemy się w wykańczaniu mieszkań pod klucz, przygotowując lokale oraz całe inwestycje deweloperskie do oddania do użytku. Do powierzonych nam zadań podchodzimy kompleksowo, realizując pełen zakres prac remontowych i wykończeniowych. Współpracujemy z architektami, specjalistami od dekoracji wnętrz oraz ekspertami z wielu innych branż, realizując zarówno gotowe projekty, jak i najbardziej niestandardowe zamierzenia.

 

Remont mieszkań deweloperskich – zleć go nam!

Doskonale wiemy, jak ważny w przypadku inwestycji deweloperskich jest czas – inwestor zwykle nie może pozwolić sobie na najdrobniejsze opóźnienia. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że tylko solidnie i rzetelnie wykonana usługa, z użyciem wysokiej jakości materiałów budowlanych, zapewni mieszkańcom wiele lat satysfakcji i bezproblemowego użytkowania pomieszczeń. Realizując wykończenie domu pod klucz, łączymy szybkość i terminowość z najwyższą jakością wykonania poszczególnych prac. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym w Krakowie, zlecone nam prace remontowe i wykończeniowe realizujemy tak, by w pełni sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

 

Wykończenie domu pod klucz – zakres usług

Zlecając nam wykończenie mieszkania pod klucz, mogą Państwo liczyć na całościowe podejście do kwestii adaptacji wnętrza zgodnie z projektem. Wykonujemy wszelkie niezbędne prace dostosowujące lokale do stanu deweloperskiego, świadcząc również dodatkowe usługi, dzięki którym dom staje się gotowy do natychmiastowego zamieszkania.

 

Prowadzony przez nas remont mieszkań deweloperskich obejmuje:

prace malarskie, układanie glazury, terakoty, wylewki cementowe, klejenie tapet, podwieszanie sufitów, lekką zabudowę z płyt g-k, nakładanie gładzi oraz tynków ozdobnych, wykonywanie instalacji elektrycznych, wodnych, kanalizacyjnych, cyklinowanie parkietów, układanie paneli podłogowych, a także wiele innych prac umożliwiających kompleksowe wykańczanie domów pod klucz.

 

Co gwarantujemy?

  1. Wsparcie od projektu do realizacji Służymy pomocą na każdym etapie remontu lub prac adaptacyjnych. Jesteśmy elastyczni, zarówno w kwestii negocjacji cen, jak i stosowanych technologii. Pomożemy wybrać optymalne rozwiązania i doradzimy, które materiały sprawdzą się najlepiej do przyjętej koncepcji.

  2. Kompleksowe podejście do wykończeń Z nami wykończenie mieszkania pod klucz jest naprawdę bezstresowe! Korzystając z usług wyłącznie jednej firmy, zyskują Państwo gwarancje kompleksowej adaptacji lokalu zgodnie z projektem oraz własnymi upodobaniami.

  3. Wsparcie architekta wnętrz Współpracujemy ze specjalistami z zakresu aranżacji wnętrz oraz dostawcami wyposażenia, nadając kształt najbardziej nieszablonowym projektom. Powierzając nam wykończenie domu pod klucz, zyskują Państwo pewność, że wnętrza będą wyglądać dokładnie tak, jak na wizualizacjach.

  4.  

Najlepsze materiały budowlane

Każdy powierzony nam remont mieszkań deweloperskich lub domów jednorodzinnych wykonujemy w oparciu o najwyższej jakości materiały budowlane. Wszystko obliczymy, zamówimy oraz dostarczymy na miejsce, tak by nie musieli Państwo tracić czasu i pieniędzy na wyprawy do hurtowni lub marketów.

 

Remonty projektowane na miarę

Przez lata działalności na krakowskim rynku remontowo-budowlanym, nigdy nie zrealizowaliśmy dwóch identycznych zleceń na wykańczanie mieszkań pod klucz. Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie. Niezmienne pozostają wyłącznie: najwyższa jakość wykonywanych usług, dobór najlepszych materiałów oraz wsparcie klienta na każdym etapie realizacji. Bogate doświadczenie, wiedza oraz znajomość nowoczesnych technologii, pozwalają nam dostosować zakres usług do każdego, nawet najbardziej wymagającego projektu. Remontując lub urządzając mieszkanie, dbamy o minimum obowiązków po stronie klienta. Jednocześnie koncentrujemy się na każdym detalu powierzonego nam zlecenia, gdyż solidność jest dla nas synonimem trwałości oraz wieloletniej satysfakcji klienta. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów Państwa remontu!

Rzeczy niemożłiwe robimy od ręki na cuda trzeba chwilę poczekać